Tworzenie stron internetowych

Dlaczego powinieneś wybrać Asperę do swojej strony?

doradzamy przy tworzeniu stron www

1. Doradzamy od samego początku

1. Doradzamy już na wstępnym etapie projektu – ty znasz swój biznes, a my znamy się na stronach internetowych. Wiemy, jakie rozwiązania zaproponować Ci, aby „zażarło”.

analiza konkurencji online

2. Sprawdzamy Twoją konkurencję

2. Wyobraź sobie taką sytuację: chcesz biznesową stronę internetową, np. dla prawnika w Bydgoszczy. Napisałeś już teksty na stronę, które chcesz tam zamieścić, już widzisz jak będzie ona wyglądać. Masz jednak sporą konkurencję i wiesz, że przebicie się na szczyt wyników wyszukiwania nie jest proste. A gdyby tak ktoś przeanalizował dla Ciebie wszystkie strony internetowe w Bydgoszczy najlepiej wypozycjonowanej konkurencji? Gdyby powiedział Ci np. z jakich narzędzi korzystają, albo np. jak często TOP10 stron używa słowa „prawnik Bydgoszcz”? Jak długie teksty napisali aby znaleźć się tak wysoko w wynikach organicznych? To wszystko możesz dostać od nas. Sprawdzimy najlepsze praktyki Twojej konkurencji – przeanalizujemy na jakie frazy są widoczni i co zrobili aby znaleźć się tam gdzie są. Do stworzonych przez Ciebie tekstów dołożymy te frazy, które będą miały znaczenie też dla Ciebie.

szybkie strony internetowe aspera

3. Optymalizujemy

3. Zadbamy o optymalizację strony na wysokim poziomie. Nawet najpiękniejsza strona internetowa nic nie da, jeśli będzie wolna i niezoptymalizowana pod kątem wydajności. W naszych projektach dbamy o to, aby witryny były lekkie, zgodne z dobrymi praktykami tworzenia stron od Google i absolutnie wydajne. U nas liczby mówią same za siebie: sprawdź jakie wyniki osiągają nasze projekty!

analityka na stronie www

4. Dbamy o analitykę

4. Dbamy o analitykę. Gdy strona będzie już dla Ciebie pracować dobrze byłoby abyś mógł zobaczyć skąd pochodzą Twoi Klienci, jakie treści czytają, a jakie zupełnie ich nie interesują. Prowadzisz działania marketingowe? Fanpage? Chciałbyś wiedzieć jaki procent klientów przychodzi właśnie z takiego ruchu? Doskonale! Zadbamy o Twoją analitykę, a przy stałej współpracy będziemy dosyłać comiesięczne raporty.

Jak wygląda proces tworzenia stron internetowych w Aspera?

responsywne strony internetowe aspera

1. Najpierw rozmawiamy

Opowiadasz nam o swoim biznesie i tym, czego oczekujesz od strony internetowej, którą mamy dla Ciebie zrobić. Na tym etapie zadamy Ci też kilka pytań ważnych dla dalszych działań

2. Akceptujesz ofertę

Na podstawie wywiadu przygotujemy dla Ciebie ofertę wykonania witryny z wyszczególnieniem wszystkich funkcjonalności. Jeśli ją zaakceptujesz, wpłacasz 30% zaliczkę na podstawie faktury proforma. I działamy.

3. Przygotowujemy projekt witryny

Dostajesz od nas projekt graficzny strony, dobrany do Twojej identyfikacji wizualnej firmy (jeśli takiej nie masz, możemy ją dla Ciebie stworzyć).

4. Tworzymy stronę internetową

Po zaakceptowaniu projektu, działamy dalej i przygotowujemy w pełni responsywną (dostosowaną do urządzeń mobilnych) stronę internetową, zgodną ze specyfikacją ofertową. Jest to też czas na Twoje ewentualne uwagi i poprawki.

5. Odbiór strony

Po zakończonej pracy przekazujemy Ci dostęp do strony internetowej, oraz szkolimy z jej obsługi. W razie potrzeby umawiamy się na obsługę techniczną i współpracę.

Co dostajesz od Aspery wraz ze stroną internetową?

Projekt strony internetowych

Nie wiesz jak powinna wyglądać Twoja strona internetowa, ale chciałbyś aby powodowała interakcję z użytkownikiem? Zadbamy o taki projekt witryny firmowej, bloga czy wizytówki internetowej, aby spełniał on najwyższe standardy UX (User Experience).

Projekt graficzny

Zajmiemy się grafiką na Twojej stronie internetowej! Możesz dostarczyć nam zdjęcia, które chcesz umieścić w internecie, możemy też przygotować obrazy za Ciebie. Zaproponujemy layout zgodny z identyfikacją graficzną Twojej firmy, a jeśli będzie trzeba, to zrobimy dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową Twojej firmy i oferty, którą później umieścimy na stronie.

Responsywna strona

Nowoczesna strona internetowa musi dobrze wyświetlać się na wszystkich urządzeniach. Jest to ważne zarówno dla wyszukiwarek, które promują witryny dobrze zoptymalizowane pod kątem różnych urządzeń, jak i dla użytkownika – jeśli strona będzie wyglądać nieatrakcyjnie na jego smartfonie – wyjdzie i nie wróci do niej więcej! 

Zadbamy o każdy aspekt responsywnego projektowania. Świetnie wyglądająca strona internetowa zarówno na komputerze, tablecie i telefonie? Z nami to nie problem!

Zaciekawiła Cię nasza usługa? Chcesz poznać ofertę? Zostaw nam swój kontakt, na pewno oddzwonimy!